Oklejanie samochodów i innych pojazdów

Aby skompletować wizerunek naszej firmy warto przemyśleć oklejenie samochodów służbowych. Często nawet niewielki nadruk na autach promuje nasza działalność na terenie miasta przez tzw. "opatrzenie". W zależności od wielkości auta można przy pomocy folii monomerycznych i polimerowych umieścić logotyp firmy, dane kontaktowe lub strzeszczenie oferowanych usług. Możliwe jest także oklejenie całego auta, zmieniając jego kolor lub stosując wyrafinowana grafikę.

Tablice reklamowe Wrocław

Jedną z bardziej popularnych form reklamy zewnętrznej i wewnętrznej są tablice reklamowe. Cechuje je przede wszystkim wysoka trwałość oraz przystępna cena.W naszej ofercie znajdą państwo tablice na podkładach z PCV, plexi, dibondu, kapy oraz blachy. Grafikę naklejamy z kolorowej folii wycinanej na ploterze lub drukowanej na ploterze solwentowym lub UV.

Kasetony reklamowe Wrocław

Przygotowane przez nas kasetony reklamowe powieszone na elewacji budynku moga słuzyć jako elementy informacyjne i dekoracyjne siedziby Państwa działalności. Wykonane na wolnostojącym stelażu moga i kierować nowych klientów do lokalizacji firmy, a zamontowane wewnątrz podnościć prestiż. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy. Podświetlane elementy kasetonów zapewniają doskonałą widoczność po zmierzchu oraz zwiększają atrakcyjność.

Litery Przestrzenne Wrocław

Litery przestrzenne polecamy najbardziej wymagającym Klientom. Jest to najdroższa forma reklamy zewnętrznej jednak najbardziej efektowna. Atrakcyjność tej formy reklamy powoduje, że ma ogromne zastosowanie. Moze służyć jako szyld nad lokalem, elementy dekoracyjne wnętrz lub atrakcyją formę na przekazanie informacji. Różnorodność wykorzystywanych materiałów pozwala uzyskać bardzo kreatywne kompozycje, których ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Najciekawsze kompozycje powstają przy użyciu podświelenia typu LED.

Banery reklamowe Wrocław

Banery są natańszą i najszybszą formą reklamy zewnętrznej. Czas produkcji w zależności od obłożenia i techniki to 1-3 dni roboczych. Każdy zamówiony u nas baner reklamowy możemy zamontować na życzenie klienta także na wysokościach. Zoczkowany baner tego samego dnia nadaje się do zawieszenia na elewacji budynku, płocie lub wielkopowierzchniowych nośnikach wolnostojących.

Oklejanie witryn Wrocław

Czym jest w dzisiejszych czasach punkt handlowy bez wystawy lub oklejonej witryny? Wykorzystanie wolnych przestrzeni witryny sklepowej na reklamę jest jedną najlepszych metod do zachęcenia Klientów na skorzystanie z naszej oferty. Oferujemy Państwu przygotowanie skutecznej reklamy na witrynie w pełnym zakresie. Zaczynając od pobrania wymiarów szyb i stworzeniu projektu, a kończąc na przygotowaniu folii oraz jej aplikacji w lokalu na terenie Wrocławia i okolic.

Pylony reklamowe

Pylony są bardzo efektowną formą prezentacji informacji. Dedykowane dla dużych firm lub skupisk wielu działaności. Można na nich umiescić m.in. logotypy róznych firm lub marek lub uatrakcyjnić wizerunek firmy.

Kasetony Wrocław

ul. Orla 15

53-143 Wrocław

Tel.: 71 332 35 02

Produkcja: 606 249 315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż reklam