Kasetony reklamowe Wrocław

Przygotowane przez nas kasetony reklamowe powieszone na elewacji budynku moga słuzyć jako elementy informacyjne i dekoracyjne siedziby Państwa działalności. Wykonane na wolnostojącym stelażu moga i kierować nowych klientów do lokalizacji firmy, a zamontowane wewnątrz podnościć prestiż. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy. Podświetlane elementy kasetonów zapewniają doskonałą widoczność po zmierzchu oraz zwiększają atrakcyjność.

najwyzsza jakosc uslug

Najwyższej jakości materiały i wykończenie

Do realizacji kasetonów stosujemy srawdzone płyty DIBOND® oraz PLEXIGLAS®. Dzięki profesjonalnym narzędziom oraz wykwalifikowanej załodze wykończenie każdego kasetonu jest bardzo precyzyjne.

 

technologie

Zastosowane technologie

Kasetony reklamowe wykonujemy przede wszystkim w trzech technologiach:

- z profili aluminiowych pomalowancyh proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, z licem z plexi PLEXIGLAS®, oraz z naniesiona grafiką wycinaną z barwionych folii samoprzylepnych lub folią nadrukowaną ploterem solwentowym z ochronym laminatem UV

- z płyty kompozytowej DIBOND® z grafiką wyciętą na frezarce CNC podklejonego kolorową plexi,

- z profili aluminiowych z naciągniętym materiałem winylowym drukowanym na ploterze solwentowym (największe formaty)W każdej z technik możliwe jest zastosowanie oświetlenia jarzeniowego lub diodowego (LED). Ponadto, na życzenie Klienta montujemy czujnik zmierzchowy, który włącza oświetlenie po zmierzchu.

 

Przejdź do galerii

montaz

Montaż i gwarancja

>Przed każdym montażem kasetonów reklamowych przeprowadzamy bezpłatne oględziny miejsca montażu, w celu zastosowania odpowiednich systemów montażowych. Na nasze konstrukcje udzielamy gwarancji samej konstrukcji oraz jej montażu.

Kasetony Wrocław

ul. Orla 15

53-143 Wrocław

Tel.: 71 332 35 02

Produkcja: 606 249 315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż reklam