Litery Przestrzenne Wrocław

Litery przestrzenne polecamy najbardziej wymagającym Klientom. Jest to najdroższa forma reklamy zewnętrznej jednak najbardziej efektowna. Atrakcyjność tej formy reklamy powoduje, że ma ogromne zastosowanie. Moze służyć jako szyld nad lokalem, elementy dekoracyjne wnętrz lub atrakcyją formę na przekazanie informacji. Różnorodność wykorzystywanych materiałów pozwala uzyskać bardzo kreatywne kompozycje, których ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Najciekawsze kompozycje powstają przy użyciu podświelenia typu LED.

Stosowane materiały

Do liter bez podświetleń stosujemy różnej grubości styropian lub styrodur (materiał trwardszy i o dużo większej gęstości niż styropian). W obu przypadkach pomalowane litery możemy wykończyć licem z PLEXIGLASU, DIBONDU lub PVC. Do liter podświetlanych stosujemy dodatkowo gięte aluminium jako "puszkę" na diody LED.

Możliwe konfiguracje wykonania liter przestrzennych:

litery przestrzenne styrodur plexi

Styrodur + Plexi

Wycięte ze styroduru litery pomalowane proszkowo z naklejonymi literami wycietymi laserowo z kolorowej plexi.

 

litery led przod

Litery LED świecące przodem

Każda litera lub znak stanowi odrębną „puszkę”, której przód wykonany jest z przepuszczającej światło kolorowej plexi. Boki wygięte są z odpowiedniej grubości płyty PCV. Tył liter to gruba płyta PCV. W środku umieszczone są diody LED.

litery przestrzenne plexi

Plexi PVC lub Dibond

Wycięte litery z kolorowej plexi, pvc lub dibondu. Mogą być przyklejone do płyty tworząc tablicę informacyjną lub być zamontowane bezpośrednio do elewacji.

litery led aura

Litery LED świecące tyłem (z aurą)

Lico wykonane z nieprzeświecającego materiału (PCV, Dibond lub aluminium). Litery nie posiadają tyłu, bądź też tył ich jest wykonany z bezbarwnej plexi. Dzięki temu, oraz zamontowaniu ich na specjalnych dystansach, światło „wydobywa się” od tyłu i daje efekt aury - poświaty, na ścianie za literą.

 

Przejdź do galerii

litery przestrzenne bezbarwna plexi folia

Plexi bezbarwna

Wycięte litery z bezbarwnej plexi z naklejoną kolorowa folią. Przyklejone dodatkowo do bezbarwnej lub szronionej płyty tworzą ekskluzywny efekt.

litery led aura przod

Litery LED świecące przodem + aura

Połączenie obu wcześniej opisywanych technik. Bardzo efektowny wygląd w nocy.

Kasetony Wrocław

ul. Orla 15

53-143 Wrocław

Tel.: 71 332 35 02

Produkcja: 606 249 315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż reklam