Oklejanie samochodów i innych pojazdów

Aby skompletować wizerunek naszej firmy warto przemyśleć oklejenie samochodów służbowych. Często nawet niewielki nadruk na autach promuje nasza działalność na terenie miasta przez tzw. "opatrzenie". W zależności od wielkości auta można przy pomocy folii monomerycznych i polimerowych umieścić logotyp firmy, dane kontaktowe lub strzeszczenie oferowanych usług. Możliwe jest także oklejenie całego auta, zmieniając jego kolor lub stosując wyrafinowana grafikę.

Wszystko to dzięki zastosowaniu specjalnych folii samochodowych tzw. wylewanych, które świetnie nadają się do oklejania elemetów wypukłych, przetłoczeń oraz zagięć na karoserii. Do oklejania szyb można zastosowac również folie One Way Vission, które zapewniają odpowiednią widoczność dla kierowcy.

Samochody to nie jedyne pojazdy możliwe do oklejenia. Grafikę z folii można z powodzeniem stosowac na naczepy, motocykle, rowery, łodzie, a także samoloty.

najwyzsza jakosc uslug

Najwyższej jakości materiały i wykończenie

Dzięki wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy odpowiednio dobieramy folie, którą aplikujemy w warunkach do tego sprzyjających. Nasze rozwiązania pozwalają przetrwać grafice w trudnych warunkach pogodowych przez lata.

 

technologie

Zastosowane technologie

Do wykonani grafiki na pojazdach stosujemy cięte ploterowo folie, lub drukowane solwentowo. Dla dłuższej trwałości nadruk dodatkowo pokrywamy laminatem UV.

 

Przejdź do galerii

montaz

Montaż i gwarancja

Przed każdą aplikacją folii na pojazdach wykonujemy dokładne pomiary, dobieramy folie. Bierzemy pod uwagę warunki atmosferyczne aby bezpiecznie i prawidłowo zaaplikować grafikę. Na nasze realizacje udzielamy gwarancji na folię oraz wykonanie.

Kasetony Wrocław

ul. Orla 15

53-143 Wrocław

Tel.: 71 332 35 02

Produkcja: 606 249 315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż reklam