Oklejanie witryn Wrocław

Czym jest w dzisiejszych czasach punkt handlowy bez wystawy lub oklejonej witryny? Wykorzystanie wolnych przestrzeni witryny sklepowej na reklamę jest jedną najlepszych metod do zachęcenia Klientów na skorzystanie z naszej oferty. Oferujemy Państwu przygotowanie skutecznej reklamy na witrynie w pełnym zakresie. Zaczynając od pobrania wymiarów szyb i stworzeniu projektu, a kończąc na przygotowaniu folii oraz jej aplikacji w lokalu na terenie Wrocławia i okolic.

Grafikę na witrynach wykonujemy przy pomocy plotera tnącego (w przypadku gdy projekt obejmuje nieoklejone elemnty szyb) oraz ploterów drukujacych (w przypadku gdy projekt obejmuje zdjęcia lub kolorowe grafiki). Dla przedłużenie trwałości kolorów na foliach drukowanych zalecamy zastosowanie laminatu ochronnego UV.
W połączeniu z literami przestrzennymi lub kasetonem świetlym tworzymy kompletny wizerunek zewnętrzny Państwa lokalu.

Do oklejania witryn oferujemy Państwu 3 rodzaje folii:

folia monomeryczna

Folia monomeryczna

W wersji białej do nadruku lub kolorowej do cięcia. Zapewnia wysoką jakość prezentowanych grafik, ale ogranicza przepuszczanie światła w lokalu.

 

folia szroniona

Folia Szroniona

Tworzy efekt piaskowanego szkła. Folie tą można rówież ciąć i zadrukować. Stosowana najczęściej w gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych oraz wszedzie tam gdzie chcemy uzyskać subtelny wizerunek i ważne jest zachowanie prywatności osób przebywających w lokalu.

 

Przejdź do galerii

folia owv

Folia One Way Vission (OWV)

Ma ona strukturę siatki, dzięki której zapewnia nam efekt lustra weneckiego. Stosowane pierwotnie na szybach autobusów świetnie się sprawdza na szybach witryn sklepowych gdy chcemy zastosować reklamę nie tracąc dostepu do światła.

Kasetony Wrocław

ul. Orla 15

53-143 Wrocław

Tel.: 71 332 35 02

Produkcja: 606 249 315

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż reklam